Motorlu Kepenk

UYGUN FİYAT KALİTELİ HİZMET GÜNÜNDE VE SAATİNDE TESLİM

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

Otomatik Motorlu Panjur Endüstriyel tesislerde depo kapısı ara bölme v.b
Mağaza kepenklerinde garaj kapılarında otopark ve özel kapalı garaj
Villa ve özel daire pencerekerinde uzaktan kumandalı butonlu şifre panelli değişik access kontro seçenekleri Otomatik Panjur ile hizmet sunmaktadır

Alusel >>> Panjur Sistemleri & Konut Panjurları


Neden Alüminyum Panjur?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir. Alüminyum panjurlar ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı korunma için olduğu kadar hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon, parlak ışığa karşı koruma ve manzarada görüntüye kadar gerçek bir yapısal çözümdür.

Şöyle ki;

  • Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar arttırılabilir.
  • Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde takriben tamamen ortadan kaldırılır.
  • Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar önler.

Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.

En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Çümkü alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler- malzemeler olarak en iyi metaldir.
Ev sahibi olarak, panjur sistemlerinin kurlumunun bir çok kir ve çöp oluşturacağı şekilde endişelemenize gerek yok. Kurulum için gereken çaba tahmin edildiğinden daha hızlı ve kolaydır.Sıcak yaz günlerinde, serin odalar ve salonlar!

Özellikle güneşin olabildiğince etkili olduğu yaz günlerinde odalar salonlar durulmaz olur. Alusel aluminyum panjur uygulanmış olan konutlarda panjurların kapalı yada yarı açık konuma getirerek istediğiniz ısı yalıtımını sağlamak, yakıcı güneşten etkilenmemek elinizdedir.
Yeni inşa edilen evlerde olduğu kadar, önceden yapılmış binalara da çok kolaylıkla panjur takılabilir.Pencerenin ön tarafında camın açıldığı yerin iç tarafına veya doğrudan dıştan cepheye de panjur takmak mümkündür. Renkleri kolayca solmayan, paslanma derdi olmayan, kiri tozu barındarmayan panjurlarınızı on yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Her çeşit Mimari Tasarıma Uyum Sağlama

Her çeşit mimari tasarım ile uyum sağlayabilece standartta ve mevcut renklerimizin dışında sipariş miktarına bağlı olarak dilediğiniz renkte istekleriniz de karşılanır. Panjurlarımız üstün niteliklerini kaybetmeksizin yıllarca pencere ve kapılarınızı kormaya devam eder.

Güneş ışığından, değişken dış ısı koşullarından, fırtınalardan, hırsızlardan, kötü niyetli insanların atabileceği cisimlerden korunmak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.Komforu Tamamlayan Estetik
Panjurlarımız kapalı konumlarında mutlak bir mahremiyet sağlar. Yarı açık durumda ise gölge ve hareketi aksettirir.

 

Alusel >>> İşyeri Kepenk Sistemleri


Emniyette Olmanın Huzurunu Yaşamak İçin Enine Boyuna Güvenlik!

Günümüzde iş yeri güvenliğinin ertelenemeyecek kadar ödem kazandığı yadsınamaz. Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava kaşullarından etkilenmemek için önlem almak kaçınılmazdır.

Bu önlemlerin başında panjur ve kepenk sistemleri gelmektedir.
Alusel işyeri kepenk sistemleri, mimari tasarımları da göz önünde bulundurarak modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır.
Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, iş yeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında geliyor. Sağlam dayanıklı alüminyum profillerle üretilen otomatik kontrollü Alusel kepenkle, işinizden uzakta, uykularınız kaçmadan içiniz rahat bir şekilde ertesi güne hazırlanın.Hiç Bir Risk Almayın!

 

Metot Cam, Cam Kapı izmir, İzmir Metot Cam, Katlanır cam izmir, Fotoselli kapı izmir, ısıcam izmir, Cam duvar izmir, İzmir cam, Isı yalıtımlı cam  izmir, Ofis bölme sistemi izmir, İzmir cam kapı, İzmir Duşakabin, Sürgülü cam kapı izmir, Balkon camlama izmir, Jaluzili cam izmir, Karolajlı cam izmir, Panjur sistemleri izmir, Sundurma sistemleri izmir, Küpeşte izmir,korkuluk izmir, İzmir cam balkon ,Isı cam, Alüminyum Doğrama izmir, Mimari camlar izmir, Cam kumlama izmir, Metot cam İzmir, Cam balkon izmir, Motorlu panjur izmir, Fotoselli cam kapı izmir, İzmir Fotoselli kapı, fotoselli kapı izmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir